Jak oceniasz nowy serwis?

Zapraszamy na cross Leśnych Diabłów

W ostatnich latach bieganie stało się bardzo popularną formą aktywności rekreacyjnej i sportowej w Polsce. Każdego roku odbywa się wiele różnych biegów, na różnych dystansach i o różnych stopniach trudności.  Bieganie stało się modne, popularne i wpisane w styl życia  wielu aktywnie żyjących ludzi – zarówno tych młodszych, jak i starszych. Na wszystkich czeka już kolejne ciekawe wyzwanie. Jest nim siódma już edycja Crossu Leśnych Diabłów 27 lipca 2019 r. To dziesięciokilometrowy bieg przełajowy przez leśne dukta, błota i bagna. - „Nie będzie to trasa łatwa i przyjemna, należy nastawić się na mocny wysiłek. Ale jej ukończenie w limicie czasu sprawi uczestnikom niesamowitą frajdę. Po drodze na biegaczy będą czekały niespodzianki. Dla zahartowanych uczestników z pewnością atrakcją będzie fragment trasy z przeprawą przez mokry teren bagienny” – gwarantują organizatorzy.

                Ośrodek Szkolenia Sportowego FORREST Brzednia zaprasza na bieg zorganizowany na pięknych, zielonych terenach w okolicy leśniczówki w Brzedni. Powstał tam świetny pomysł zorganizowania niekonwencjonalnego wydarzenia sportowego – łączącego leśny bieg przełajowy z zajęciami rekreacyjnymi dla wszystkich osób towarzyszących biegaczom. 27 lipca 2019 roku - w Brzedni odbędzie się 7. Leśno-Błotny Cross Leśnych Diabłów. Wydarzenie jest dedykowane biegaczom, którzy nie tylko chcą pokonać trasę, ale również pragną miło spędzić czas już po samych zawodach: przy ognisku, ciepłym posiłku, w miłej atmosferze, wśród całej grupy biegaczy i przyjaciół. Finalnym punktem 7. Crossu Leśnych Diabłów będzie wspólna biesiada wszystkich uczestników przy ognisku. 

Zgłoszenia zawodników oraz osób towarzyszących przyjmowane są mailowo do 25 lipca 2019 r.: imprezy.brzednia@gmail.com (zagwarantowany pakiet startowy) i pod numerem telefonu: 503 929 605 oraz w dniu biegu w Biurze Zawodów w godz. 11.30 - 12.45. Liczba uczestników biegu przełajowego jest  ograniczona do 150. Limit czasu wynosi trzy godziny.

Bilety dla osób towarzyszących - do nabycia u organizatora - w cenie 20 zł (osoba dorosła) oraz 15 zł (dzieci do lat 12).

                Wsparcia udzielają Stowarzyszenie „DZIECKO” i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.


Źródło: PCPR

Realizacja: EuMedia, Hosting: V11.pl

Copyright 2006-2020 PCPR.info All right Reserved

stat4u