Jak oceniasz nowy serwis?

Dzień Osób z Niepełnosprawnością w ZUSie z udziałem ekspertów PCPR

Gostyński oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zorganizował „Dzień Osób z Niepełnosprawnością z ZUS”. Uczestniczyli w nim eksperci z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu. W piątek, 17 maja, placówka gostyńska ZUS przygotowała szeroką ofertę skierowaną do osób niepełnosprawnych, ich rodzin i pracodawców. Odbywały się porady ekspertów ZUS, działały punkty informacyjne specjalistów z instytucji, organizacji i fundacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych.

W punkcie informacyjnym Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu dyżurowały w tym dniu Natalia Hajnsz - Kierownik Działu Pomocy Osobom Niepełnosprawnym PCPR w Gostyniu, specjalista pracy socjalnej, pedagog, tłumacz języka migowego oraz Daria Woźniak - specjalista ds. reintegracji społecznej i zawodowej, pedagog. Ekspertki odpowiedziały na wiele zapytań osób zainteresowanych, dotyczących m.in. świadczeń i innych form pomocy dla osób z niepełnosprawnością.

Zapraszamy też do biblioteki ZUS, gdzie zebrano wszystkie wydawnictwa tej instytucji, które mogą być pomocne osobom z niepełnosprawnością.


Źródło: PCPR

Realizacja: EuMedia, Hosting: V11.pl

Copyright 2006-2020 PCPR.info All right Reserved

stat4u