Jak oceniasz nowy serwis?

Nabór zawodników w wieku 5-17 lat do ampfutbolu

Stowarzyszenie Amp Futbol Polska organizuje bezpłatne weekendowe zgrupowania piłkarskie dla dzieci z wadami kończyny i po amputacjach z całej Polski.

Szukamy nowych zawodników w wieku 5-17 lat, którzy chcieliby spróbować swoich sił w ampfutbolu i wziąć udział w najbliższym zgrupowaniu, które odbędzie się 28-29 września w Warszawie.

Udział zawodnika wraz z opiekunem jest całkowicie bezpłatny. Nasze Stowarzyszenie zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie, sprzęt treningowy, profesjonalne boiska i trenerów.

Amp Futbol to piłka nożna dla osób z wadą lub po amputacji jednej kończyny. Zawodnicy z pola poruszają się o kulach na jednej nodze (wada wrodzona lub amputacja nogi), natomiast bramkarze bronią tylko jedną ręką (wada wrodzona lub amputacja ręki).

Zawodnicy, którzy objęci są programem juniorskim Junior Amp Futbol oprócz regularnych zgrupowań wyjeżdżają (również za darmo) na międzynarodowe campy z udziałem ampfutbolowych dzieci z całej Europy, a w przyszłości mogą trafić też do naszych klubów i do reprezentacji Polski Amp Futbol.

Kontakt:

Amp Futbol Polska

Artur Kurzawa

a.kurzawa@ampfutbol.pl

tel. +48 721 120 065

Zapraszamy również do obejrzenia najnowszego spotu, który stworzyliśmy wspólnie z zawodnikami oraz ich rodzicami w trakcie ostatniego międzynarodowego Junior Campu 2019 (Walldorf, Niemcy): https://www.facebook.com/AmpFutbolPolska/videos/457249288161797/ [1]

W załączniku grafika, zapraszająca na zgrupowanie!

Warto do nas dołączyć. Zapraszamy :)

PLAKAT.jpg


Realizacja: EuMedia, Hosting: V11.pl

Copyright 2006-2020 PCPR.info All right Reserved

stat4u